Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Літній відпочинок у пришкільному таборі
Літній відпочинок у пришкільному таборі

Поділитися новиною:

Літній відпочинок у пришкільному таборі

Рівно 14 днів, з 30 травня по 16 червня, тривала робота пришкільного закладу відпочинку Подолянської ЗОШ І-ІІІ ст. "Всесвіт"

Весь цей час діти провели з користю і цікаво. Майже щодня вони відвідували нові місця, дізнавалися щось нове. 
Вихованці побували в медичному коледжі, в Куп’янському краєзнавчому музеї, катались на каруселях у міському парку відпочинку, подорожували сеньківськими краєвидами, катались на катері по Осколу, були біля криниці Остапа Вишні. Незабутньою буде і екскурсія до Двурічанського природничого парку та до музею «Село майстрів». Подолянські школярі відвідали СТОВ «Мрія». Вони побували на МТФ, подивились як доять корів на каруселі, покаталися на конях, побачили страусів та поросят різних порід. Екскурсії до Кислівського музею, вулицями села Ягідне, в Харківський екопарк, в Святогірську лавру, до аптеки №63, Приватбанку залишаться в пам`яті дітей на довгий час.

Під час екскурсій на луки, в ліс діти знайомилися з лікарськими рослинами рідного краю, створили квіткові композиції, зібрали рослини для гербарію. На виховному заході «Моє рідне село» діти читали власноруч складені вірші та пісні про Подоли, малювали свою малу батьківщину.
Діти із задоволенням відвідували заклад відпочинку, щодня писали відгуки про найцікавіше та розміщували їх на «Дереві вражень».

Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/8973 | Переглядів: 55Дата публікації: 21:58 14.06.2016
Версія для слабо- зорих