Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Змагання з чирлідингу
Змагання з чирлідингу

Поділитися новиною:

Змагання з чирлідингу

13 червня 2018 року на базі Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів вперше відбулися змагання з чирлідингу між командами пришкільних закладів відпочинку Куп'янського району.

У змаганнях брали участь дівчата Курилівського ліцею, Нечволодівського НВК, Грушівської, Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів та Курилівської ЗОШ І - ІІ ступенів.
Суддівство здійснювали представники відділу освіти Куп'янської РДА, а саме: методист із виховної та позашкільної освіти Лозівська Ірина Миколаївна, методист із початкової освіти та охорони дитинства Якубинська Оксана Борисівна, директор БДЮТ Ліненко Людмила Вікторівна та вчитель фізичної культури Петропавлівської ЗОШ І - ІІІ ступнів Шабанова Лариса Миколаївна.
Змагання проходили у комфортних умовах і теплій та дружній атмосфері. За підсумками суддівської колегії перше місце вибороли дівчатка з пришкільного табору Курилівської ЗОШ І - ІІ ступенів. На другу сходинку п'єдесталу пошани піднялися дівчата з ПЗВ Нечволодівського НВК. Бронза дісталася дівчаткам пришкільного закладу відпочинку "Всесвіт" Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Команди - переможці нагороджені грамотами відділу освіти Куп'янської РДА.

Альбом: Змагання з чирлідингу Альбом: Змагання з чирлідингу Альбом: Змагання з чирлідингу Альбом: Змагання з чирлідингу Альбом: Змагання з чирлідингу Альбом: Змагання з чирлідингу
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13698 | Переглядів: 35Дата публікації: 20:39 13.06.2018
Версія для слабо- зорих