Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району
Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп\

Поділитися новиною:

Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району

08 червня 2018 року на базі Курилівського ліцею відбулися змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району.

У змаганнях брали участь команди Грушівської, Гусинської, Кіндрашівської, Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів, Нечволодівського НВК, Курилівського ліцею, Курилівської, Новоосинівської, Просянської та Петрівської ЗОШ І - ІІ ступенів. Програма змагань складалася з бігу на 60 та 400 метрів, метання малого м'яча на дальність та стрибків у довжину з розбігу.
У командній першості перше місце вибороли вихованці Кіндрашівської ЗОШ І - ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Харченко О.І.) . Друге місце посіли вихованці Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів у складі: Світличного Максима, Даннова Дмитра, Шевцова Владислава, Борченка Данііла, Щербакової Анастасії, Забудько Світлани, Коваленко Анастасії, Глотової Евеліни. Підготувала команду вчитель фізичної культури Калашнікова К.М. Третіми стали вихованці Курилівської ЗОШ І - ІІ ступенів (вчитель фізичної культури Толстой А.О.)
В особистій першості вихованці пришкільного закладу відпочинку "Всесвіт" Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів вибороли такі місця:
* біг на 60 метрів - Забудько Світлана - І місце, Щербакова Анастасія - ІІІ місце;
* стрибки у довжину з розбігу - Даннов Дмитро - І місце, Забудько Світлана - І місце;
* біг 400м - Світличний Максим - ІІІ місце, Забудько Світлана - ІІІ місце.
За сумою багатоборства Забудько Світлана виборола ІІІ місце серед дівчат, Даннов Дмитро - ІV серед хлопців.
Вітаємо ! Так тримати!

Альбом: Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району Альбом: Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району Альбом: Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району Альбом: Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району Альбом: Змагання з легкої атлетики між вихованцями пришкільних таборів відпочинку Куп'янського району
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13697 | Переглядів: 21Дата публікації: 20:34 13.06.2018
Версія для слабо- зорих