Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Другий тиждень у ПЗВ «Всесвіт»
Другий  тиждень у ПЗВ «Всесвіт»

Поділитися новиною:

Другий тиждень у ПЗВ «Всесвіт»

Другий тиждень у ПЗВ «Всесвіт» пройшов під гаслом «Мандруємо материками Землі».

На цьому тижні діти вчили танці аборигенів Латинської Америки та брали участь у змаганнях «Поклик джунглів». А ще у різноманітних  творчих, спортивних та інтелектуальних змаганнях.

У понеділок – загони готували усний журнал «Така різноманітна Євразія».

У вівторок молодші вихованці мали можливість відвідати Музей авіації у Курилівському ліцеї та вивчили танці аборигенів.

У середу – змагалися у конкурсах «Я малюю Африку» та «Поклик джунглів».

У четвер – діти відвідали м. Харків, де отримали багато позитиву відвідавши Аквапарк «Джунглі». Інші вихованці закладу відвідали сільську бібліотеку, де почули цікаву розповідь про роботу закладу, про губернатора Харківської області – Юлію Світличну та переглянули нові книжки. А ще побували у Оливенському фельдшерсько-акушерському пункті, де працівники розповіли дітям, як уберегтися  від спеки та що робити при виявленні кліща на тілі. А по поверненню робили колаж «Рослинний та тваринний світ Австралії».

У п’ятницю вихованці закладу здійснили подорож до СТОВ «Мрія». Діти побачили страусів та різних свійських тварин - корів, коней, свиней. Каталися на конях та пригощалися парним молоком. По повернені їх чекав квест «Шукаємо скарби Антарктиди».

Практичним психологом школи з вихованцями було проведено психологічні ігри та тренінги «Тримай мою долоню» та «Здоровий спосіб життя – запорука успіху».

Вихованці мовної групи подорожували материками світу, переглядали фільми про Великобританію, Австралію, Антарктиду, робили колажі «Англомовні країни» та брали участь у загальних заходах закладу.

Протягом тижня діти поповнили свої знання відомостями про материки, їх рослинний та тваринний світ та отримали багато позитивних емоцій та вражень.

 

Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13617 | Переглядів: 45Дата публікації: 12:10 08.06.2018
Версія для слабо- зорих