Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку
Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку

Поділитися новиною:

Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку

05 червня 2018 року на базі Петропавлівської ЗОШ І - ІІІ ступенів відбулися районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Куп'янського району.

У змаганнях брали участь команди семи пришкільних таборів. Вік спортсменів - 13 років і менше.

Команди - учасниці були об'єднані у дві групи. Юні футболісти Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів у своїй групі переконливо перемогли команди Нечволодівського НВК та Курилівської ЗОШ І - ІІ ступенів, забезпечивши собі участь у фінальній частині змагань. 

У фіналі відбулася гра між командами Подолянської та Кіндрашівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. В основний час гра закінчилася в нічию. В серії пенальті перемогу виборола команда Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів, завдяки чудовій грі воротаря Пашкова Олександра, який відбив два пенальті з трьох.

За перше місце у змаганнях з футболу серед пришкільних закладів відпочинку  команда Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів у складі Пашкова Олександра, Горилька Івана, Решетняка Віталія, Світличного Максима, Борченка Данііла, Ляшева Андрія, Шевцова Владислава, Ковальова Романа, Романенка Данила, Ларичева Микити нагороджена грамотою відділу освіти Куп'янської РДА. Друге місце вибороли хлопці Кіндрашівської ЗОШ І - ІІІ ступенів, третє - команда Нечводолівського НВК.

 

Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку Альбом: Районні змагання з футболу серед пришкільних закладів відпочинку
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13600 | Переглядів: 18Дата публікації: 08:59 05.06.2018
Версія для слабо- зорих