Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт»
Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт»

Поділитися новиною:

Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт»

Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» пройшов під гаслом «Подорож у Всесвіт». На цьому тижні діти мали змогу ознайомитися з планетами сонячної системи.

У вівторок пройшло свято «Ми у космос летимо», де загони презентували свої космічні назви, девізи та емблеми.

У середу - вікторина «Подорож у космос», де збірні команди загонів змагалися у тому, хто краще знає планети Всесвіту.

У четвер – змагання «Зоряні війни» у якому представники загонів демонстрували свої вокальні таланти. А 48 дітей відвідали парк відпочинку у м. Куп’янськ,  де їх чекала розважальна програма та атракціони.

У п’ятницю на «Параді інопланетян» вихованці представили свої космічні костюми.  Окрім того діти відвідали басейн «Локомотив» у смт. Куп`янськ-Вузловий.

Вихованці мовної групи протягом тижня створювали колажі, розучували англійські пісні про космос, переглядали та обговорювали відео про сонячну систему і вчилися спілкуватися іноземною мовою у колі друзів.

Протягом тижня діти поповнили свої знання відомостями про Всесвіт та отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт» Альбом: Перший тиждень у ПЗВ «Всесвіт»
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13504 | Переглядів: 39Дата публікації: 08:33 01.06.2018
Версія для слабо- зорих