Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
День здоров'я
День здоров\

Поділитися новиною:

День здоров'я

23 травня 2018 року в Подолянській ЗОШ І - ІІІ ступенів відбувся День здоров'я, в якому брали участь учні 1 - 11 класів.

На урочистій лінійці вчитель фізичної культури Калашнікова К.М. ознайомила присутніх з планом спортивних заходів, а заступник директора з виховної роботи побажала отримати заряд енергії, хорошого настрою і позитивних вражень.
Учні та їх батьки не тільки готували смачну кашу, а брали найактивнішу участь у змаганнях з "Малюкболу", волейболу, міні - футболу, грали в шахи та мандрували навколо світу. Переможці змагань в особистій та командній першості нагороджені грамотами.
Діти, після завершення змагань і нагородження, ще довго не розходилися: ділилися своїми емоціями та враженнями. День здоров'я запам'ятається і батькам, і учням надовго.

Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я Альбом: День здоров'я
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13344 | Переглядів: 49Дата публікації: 09:04 24.05.2018
Версія для слабо- зорих