Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Педагогічна рада
Педагогічна рада

Поділитися новиною:

Педагогічна рада

01 березня 2018 року у нашій школі відбулося засідання педагогічної ради на тему «Компетентний учитель – запорука реалізації компетентнісного підходу до сучасного освітнього процесу» у формі семінару.

Під час теоретичної частини Бондар Олена Віталіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила присутніх з особливостями компетентнісного підходу до навчання, розповіла про основні компетентності вчителя.

У практичному блоці учителі змогли закріпити отримані знання на практиці. Їх було об’єднано у групи, які мали шляхом колективного обговорення презентувати присутнім свою модель компетентного вчителя. Крім того, Олена Віталіївна провела декілька анкетувань на визначення рівня компетентності педагогів. Учителі охоче взяли участь у роботі, відбувалося жваве обговорення.

А наостанок для підтримання гарного настрою всім присутнім було запропоновано переглянути веселі ролики з мережі Інтернет.

Сподіваємося, що присутні на заході з користю провели час та зможуть застосовувати набуті знання у власній діяльності.

Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада Альбом: Педагогічна рада
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/13174 | Переглядів: 5Дата публікації: 11:30 02.03.2018
Версія для слабо- зорих