Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор
Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор

Поділитися новиною:

Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор

09 лютого 2018 року в Подолянській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів відбулося Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Південній Кореї.

Ведучі заходу Свистунова Карина та Сургай Дар'я (учениці 10 класу) розпочали свято декламуванням  "Оди спорту", слова якої належать французькому спортивному і суспільному діячу, історику, педагогу, літератору, барону П'єру де Кубертену - Людині, яка усе своє життя присвятила відродженню сучасних Олімпійських ігор.

 Учні 2 - 11 класів переглянули презентацію "ХХІІІ Олімпійські ігри в Південній Кореї", з якої дізналися про Пхенчхан - місто, що є господарем Олімпіади, значні спортивні споруди, емблему, талісман та дизайн медалей, якими будуть нагороджувати переможців білої Олімпіади. Школярі отримали знання про склад Олімпійської збірної України та види спорту, в яких олімпійці будуть брати участь.

На знак підтримки Олімпійської збірної та харків'ян Олександри Назарової та Максима Нікітіна, які увійшли до складу збірної,  кращі спортсмени школи Книш Яна (8 клас), Зиль Віктор (9 клас), Пономарьова Євгенія (10 клас) та Власов Максим (11 клас) внесли до зали Олімпійський прапор. Їх хода була підтримана гучними аплодисментами. 

Перед учнями школи виступила тренер Куп'янської районної ДЮСШ, майстер спорту  з легкої атлетики Рудакова Марина Василівна. Вона розповіла присутнім про свій шлях у спорті і закликала школярів до систематичних занять спортом.

Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор  Альбом: Спортивне свято з нагоди відкриття ХХІІІ зимових Олімпійських ігор
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/12358 | Переглядів: 133Дата публікації: 17:01 11.02.2018
Версія для слабо- зорих