Директор школи

 Бондар Олена Віталіївна

 

 

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для учнів
Районні змагання з шахів "Біла тура"
Районні змагання з шахів \"Біла тура\"

Поділитися новиною:

Районні змагання з шахів "Біла тура"

07 лютого 2018 року на базі Петропавлівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів відбулися районні змагання з шахів "Біла тура" в залік Спартакіади "Спорт протягом життя".

В змаганнях брали участь 11 команд із загальноосвітніх шкіл І - ІІІ ступенів. Для ефективного проведення змагань команди були об'єднані у три групи. До першої групи ввійшли учні Курилівського ліцею, Глушківської та Грушівської  шкіл. До другої - учні Подолянської, Петропавлівської, Піщанської та Кіндрашівської ЗОШ І - ІІІ ступенів. Третю групу склали команди Кислівської, Гусинської, Ягіднянської шкіл та Нечволодівського НВК. Турнір проводився за коловою системою, в наслідок чого до фіналу вийшли команди Курилівського ліцею, Нечволодівського НВК і Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів.

У запеклій боротьбі  учні Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів у складі  Федорішиної Марини,  Бібіка Станіслава,  Свірідової Анастасії,  Горбашова Максима (вчитель фізичної культури Калашнікова К.М.) вибороли  друге почесне місце.

Вітаємо переможців та їі вчителя!

 

Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура" Альбом: Районні змагання з шахів "Біла тура"
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/12323 | Переглядів: 105Дата публікації: 11:08 08.02.2018
Версія для слабо- зорих