Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

Поділитися новиною:

Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

З 29 січня по 02 лютого 2018 року в школі проходив Тиждень російської мови та зарубіжної літератури.

Тиждень розпочався лінійкою відкриття, на якій учителі-предметники Кусяк Марина Юріївна та Щербонос Катерина Федорівна ознайомили присутніх з планом, запросивши школярів брати активну участь у заходах.

Протягом тижня учні мали змогу ознайомитися з виставкою «Письменники-перекладачі» у шкільній бібліотеці, представити свої зошити на конкурс, дати відповіді на запитання вікторини по казках Ш. Перро (2-4 кл.), взяти участь у командних змаганнях: «Літературний лабіринт» (7-9 кл.), «Найрозумніший» (7-8 кл.), «Літературна гра з елементами квесту» (5-11 кл.).

Дякуємо усім учасникам заходів предметного тижня і бажаємо їм успіхів у навчанні. 

Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Тиждень російської мови та зарубіжної літератури
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/12269 | Переглядів: 111Дата публікації: 10:59 05.02.2018
Версія для слабо- зорих