Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників.
Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп\

Поділитися новиною:

Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників.

01 лютого 2018 року в Подолянській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів відбулося спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників.

Розпочалося свято з урочистої лінійки, на якій директор школи Білогурова Наталя Анатоліївна привітала присутніх з святом, а тренер Куп'янської районної ДЮСШ Сузов Юрій Володимирович нагородив  кращих футболістів грамотами у чотирьох номінаціях: "Кращий спортивний клас", "Кращий форвард", "Кращий захисник", "Кращий воротар". 

Після лінійки розпочалися змагання з міні - футболу у двох вікових категоріях.  Серед команд 4 - 6 класів перемогу здобули хлопці 5 класу. У старшій віковій категорії перемогу святкувала команда юнаків у складі Зиля Віктора та Богатиренка Ігоря (9 клас), Чумакова Дмитра (8 клас) та Даннова Дмитра (7 клас), яка обіграла опонентів з рахунком 4:0.

Паралельно з міні - футболом проходили змагання з шашок. Кращими в цьому виді спорту стали Бібік Станіслав (7 клас), Хохлова Орина (9 клас), Пашков Олександр (7 клас).

Діти отримали заряд енергії і позитиву і на довго запам'ятають цей день як День визволення Куп'янщини від фашистських загарбників.

Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників. Альбом: Спортивне свято з нагоди 75 річниці визволення Куп'янщини від німецько - фашистських загарбників.
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/12255 | Переглядів: 92Дата публікації: 09:55 02.02.2018
Версія для слабо- зорих