Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Змагання з міні - футболу
Змагання з міні - футболу

Поділитися новиною:

Змагання з міні - футболу

18 жовтня 2017 року на базі Петропавлівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів відбулися районні змагання з міні - футболу.

В них брали участь команди 17 загальноосвітніх шкіл району. Хлопці у запеклій, напруженій боротьбі демонстрували майстерні тактичні дії, високу техніку володіння м'ячем,  командну злагодженість та велику жагу до перемоги.

 За результатами змагань серед загальноосвітніх навчальних закладів І - ІІІ ступенів вперше за багато років перемогу виборола команда Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів у складі учнів 9 класу Зиля Віктора і Богатиренка Ігоря, учнів 8 класу Шкільнюка Владислава і Манька Миколи, учнів 7 класу Решетняка Віталія, Даннова Дмитра, Косенка Дмитра, Горилька Івана, учня 6 класу Борченка Даніїла. Підготували команду тренер Куп'янської районної ДЮСШ Сузов Юрій Володимирович та вчитель фізичної культури Калашнікова Катерина Матвіївна.

 На другу сходинку п'єдесталу пошани піднялися учні Петропавлівської ЗОШ І - ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Шабанова Л.М.), бронза дісталася учням Кіндрашівської ЗОШ І - ІІІ ступенів (вчитель фізичної культури Харченко О.І.) 

Вітаємо хлопців Подолянської ЗОШ І - ІІІ ступенів

 з довгоочікуваною перемогою. Молодці!

Альбом: Змагання з міні - футболу Альбом: Змагання з міні - футболу Альбом: Змагання з міні - футболу Альбом: Змагання з міні - футболу
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/11337 | Переглядів: 105Дата публікації: 19:30 20.10.2017
Версія для слабо- зорих