Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Свята до Дня українського козацтва
Свята до Дня українського козацтва

Поділитися новиною:

Свята до Дня українського козацтва

11 жовтня 2017 року в Подолянській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів проходив тематичний виховний захід "Сьогодні справжніх хлопців свято" з нагоди Дня українського козацтва та захисника Вітчизни.

 У заході брали участь учні 3 - 4 класів. Класний керівник  3 класу Калініна Т.І.  підготувала презентацію про історію козацтва, звичаї та традиції. Ознайомила учнів з видатними гетьманами, розповіла про характерників та їх уміння. Учні 3 класу читали вірші про  Україну. Вчитель фізичної культури 4 класу Калашнікова К.М. підготувала веселі спортивні змагання, в яких хлопчики продемонстрували свої розумові, фізичні та моральні якості, а також знання  етикету. Хлопці брали участь у "паперовому авіашоу", мірялися силою, проявляли майстерність в метанні м'ячиків у ціль, вмінні швидко бігати та відповідати за запитання, що пов'язані з добою козаччини. Журі, у складі тренера Куп'янської районної ДЮСШ Рудакової М.В., учениці 3 класу Михайленко Інесси та учениці 4 класу Штефан Карини, чесно і об'єктивно здійснювали суддівство. У запеклій боротьбі перемогу вибороли хлопці 4 класу з рахунком 16:10. До складу команди ввійшли: Ларичев Микита, Горбашов Максим, Ляхов Артем, Кравченко Артем, Мещуров Даніїл. Вітаємо хлопців з перемогою і чекаємо на матч - реванш.

Альбом: Свята до Дня українського козацтва Альбом: Свята до Дня українського козацтва Альбом: Свята до Дня українського козацтва
Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/11318 | Переглядів: 148Дата публікації: 16:17 18.10.2017
Версія для слабо- зорих