Директор школи

Білогурова Наталя Анатоліївна

Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Учень року 2017
Учень року 2017

Поділитися новиною:

Учень року 2017

Найбільш об’єктивним показником роботи навчального закладу є успіхи його учнів. Подолянська школа може пишатися своїми учнями та педагогами. Цього року з дев’яти переможців традиційного конкурсу "Учень року" троє були вихованцями Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

В старшій віковій групі учнів 9-11 класів у номінації "Інтелектуал" переможцем став наш одинадцятикласник Черненко Владислав. Його успіхи у районних, обласних та всеукраїнських рівнях не залишили сумніви у членів журі конкурсу.
Серед учнів 5-8 класів у номінації "Спортсмен року" посів учень 7 класу Манько Микола. Багаторічні тренування на секції шахів (тренер Бровко Вячеслав Павлович), перемоги у обласних шахових турнірах та виконаний ним І розряд з шахів виділили його серед інших спортсменів.
Глотова Евеліна була визнана кращою в номінації "Творча особистість" у найменшій віковій категорії. Незважаючи на свій вік, вона вже бере участь не лише в шкільних заходах, а й стала повноправним членом команди школи на районних конкурсах і фестивалях.

Web-адреса: podoly-zosh.kupyansk.info/news/id/10526 | Переглядів: 85Дата публікації: 11:06 19.05.2017
Версія для слабо- зорих